úvod zajištění akcí nekomerční aktivity kontakt


POŘÁDÁNÍ A MODEROVÁNÍ KULTURNÍCH A SPOLEČENSKÝCH AKCÍ

Profesionálně připravíme a zajistíme jakékoliv akce menšího i většího charakteru dle Vašeho zadání a přání včetně zajištění moderátorů od produkce až po program...

PRODUKCE
Jakoukoliv akci připravíme podle vašeho zadání nebo rozpočtu od koncertů, slavností měst, komponovaných programů, přes expedice, výlety, setkání, semináře, přednášky atd. Navrhneme program akce, technické i personální zabezpečení, plakáty, pozvánky, vstupenky, zajistíme jejich tisk, vyjednáme povolení, propagaci akce, výlepovou službu, reklamní předměty jako odchodné, cathering, ohňostroj či speciální efekty, ... Za naši více než desetiletou historii jsme se setkali s většinou typů akcí, nebude problém dohodnout prakticky cokoliv.

PROGRAM
Přejete si mít na vaší akci profesionálního moderátora? Zpěváka či jiného umělce? Dle typu akce či rozpočtu navrhneme ty pravé. Rozhodně nebudeme vybírat z umělců neznámých či neatraktivních, pouze osvědčená jména, osvědčené hity, osvědčenou zábavu. Tedy ze zpěváků pouze ty známé, z moderátorů pouze osvědčené a z artistů pouze ty nejefektnější. Mohl by následovat výčet, možné je opravdu cokoliv, pojďme se ale raději setkat a akci naplánovat...

TECHNIKA
Ani ta nebude problém. Od zajištění pódií, zastřešení, ozvučení na mimořádně profesionální úrovni až po odpadkové koše nebo toalety, zázemí atd., to vše bez nutnosti objednávat extra jinou firmu.

Zkrátka vše týkající se zajištění vaší akce dle dohod s vámi zajistíme do splnění posledního bodu. Stačí se obrátit na nás. Za námi jsou dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků.


Copyright © 2000 - 2024 SAOmedia - Všechna práva vyhrazena